1. Strona główna
  2. -
  3. Współpraca

arbataj® dla HoReCa – współpraca oparta na partnerstwie

Opracowaliśmy linię produktów, która oparta jest na innowacyjnej koncepcji przygotowania napoju.

Zoptymalizowaliśmy czas przygotowania herbaty do minimum, jednocześnie zachowując jej najwyższe walory smakowe. Oferujemy produkt w pełni naturalny, który jest połączeniem dopracowanych kompozycji smakowych.

arbataj® to optymalizacja czasu przygotowania herbaty

Dzięki innowacyjnej koncepcji skróciliśmy do minimum czas potrzebny do jej przygotowania, dzięki czemu cała czynność sprowadza się do trzech prostych kroków, a całość zajmuje niecałą minutę. Wystarczy tylko wycisnąć zawartość wybranej herbatki do kubka, zalać gorącą wodą i zamieszać.

arbataj® to łatwość w przygotowaniu

Herbatki owocowe można podawać gościom każdą porą roku. Sposób przygotowania napoju nie pochłania tak ważnego czasu, co wpływa na efektywność pracy, oraz zadowolenie gości.

arbataj® to jakość i trwałość produktów

Herbatki owocowe bazują na naturalnych składnikach i nie posiadają dodatków barwiących oraz smakowych. Nie stosujemy sztucznych konserwantów. Trwałość herbatek osiągamy poprzez stosowanie metody pasteryzacji. Nasze produkty są w pełni naturalne.

arbataj® to partnerstwo i wsparcie w sprzedaży

Wspieramy naszych Partnerów na każdym etapie współpracy, a do spraw biznesowych podchodzimy z partnerskim zaangażowaniem. Rzetelnie odpowiadamy na pytania, oraz zawsze służymy radą i pomocą. Zależy nam na zaufaniu i długoletniej współpracy. Dla partnerów opracowaliśmy narzędzia marketingowe, które umożliwią ekspozycję produktu.

Zapraszamy do współpracy całą branżę HoReCa.

Formularz kontaktowy

    Wybierz kategorię